Medžių kapai

by KiB

/
  • Streaming + Download

     

1.
2.
3.
4.
07:28
5.
6.
7.
8.
9.
03:27
10.
03:52
11.

about

credits

released January 15, 2010

tags

license

about

KiB Lithuania

contact / help

Contact KiB

Streaming and
Download help

Redeem code

Track Name: Kleptomaniacs on your bed
Pažadinsiu. Tavo tyla baigsis. Tavo miegą vogiu, kaip ir praeitą naktį. Nuvesiu prie baltos pūgos ir karšto lietaus, kad išvystum tuos medžių kapus apie kuriuos tau pasakojau. Tu suprasi ką reiškia tas noras užrašyti dešimtis skaičių, pagrobti rankas, apsukti tašką...

Tas Kleptomanų būrys tavęs nepaleidžia!
Track Name: 10centimeters(Fall)
Atsimerkei...

Tu pradingai dabarty. Paslėpiau tavo miegą, kad nemiegotum. Kai tu užsimerki matai, kad stovi ant aukštos pakylos po to pradedi nevaldomai kristi žemyn, likus dešimčiai centimetrų iki žemės, tavo visas kūnas nevaldomai šokteli, ir tu staigiai atsimerki...

Negali pakęsti to jausmo, nori, kad grąžinčiau tau gražius sapnus. Tačiau tu dar nepamatei tų medžių kapų. Nešiu ten tave kiekvieną naktį tol, kol juos pamatysi.

Tas kleptomanų būrys tavęs nepaleidžia.
Track Name: The 'Time'(tomb)
Tu sėdi ir matai aplink save daug veidų, bet nematai savo. Tavo veidas dingęs, bet emocija liko. Sėdi sunerimęs. Kekvieną minutę klausi savęs: "kas tie medžių kapai?". Prisimini tą pirmą kartą, kai nuvedžiau tave juos pamatyti. Matei tik viena ant kurio vos įžiūrėjai užrašą "Time". Ar dėl to tu sunerimęs? Nuvesiu tave ten dar kartą...

Tas Kleptomanų būrys nuo tavęs neatstoja!
Track Name: My maniac
Jau kelintą naktį tu nemiegi? Sunku išstovėti, sunku kvepuoti. Šiandien vėl atsigulsi į lovą, kad galėtum pagaliau išvysti tuos medžių kapus... Atsiguli į lovą ir lauki, ir lauki manęs. Dėja šiandien... Atsisės ant tavo lovos mano maniakas. Jis tau viską parodys... Atsipalaiduok, nebijok...

Tas Kleptomanų būrys tavęs nepaleidžia!
Track Name: Troll on the Moon
Mano maniakas, kuris naktį atėjo pas tave, panašus į trolį mėnulyje: Didelis, stambus, gąsdinantis, nekenčiantis šviesos, tačiau mandagus, nuoširdus ir vaikšto lengvai, nekeldamas garsų. Tas maniakas "gamtos nesamonė".

Siunčiau jį tau, nes tik jis galėjo parodyti tau kas yra šalia to "time" kapo. Kodėl jis? Nes jis trolis mėnulyje, o mėnulis tai vienintelis žemės palydovas.

(Miranda, Matija, Fobas, Panas, Najadė)

Tas kleptomanų būrys tavęs nepaleidžia!
Track Name: Shape of the head
Tu nekrisi, tu nekilsi, tu nežengsi žingsnio, tik stovėsi. Stovėsi ir žvelgsi į achromatines akis... Kai bandysi bėgti aš tave pagausiu ir tu krisi, nepasiekti žemes ir vėl stovėsi. Kai bandysi užsimerkti aš apglėbsiu tavo pečius ir tu kilsi, bet nepasieksi dangaus ir vėl stovėsi. Stovėsi tu tol kol pajusi save, kol pažinsi kekvieną savo galvos linkį, kol achromatinės akys virs chromatinėmis.

Ar patinka tau medžių kapai?

Tas kleptomanų būrys tavęs nepaleidžia!
Track Name: Distant Troll
...O šešėliai nesikeičia. Tu juos matai priešakį ilgą laiko tarpą. Jautiesi lyg nesavam kūne. Lyg pats būtum vienas iš tų šešėlių... Tavo kūnas palengva atsiplešia nuo žemės ir staiga vėl nukrenta. Kaip Trolis mėnulyje. Manai, kad esi panašus į jį. Manai, kad tuoj jis ateis ir išneš tave. Tačiau jis toli, toli kaip ir tavo sąmonė. Ar tai sąmoningas sapnas?

Tas kleptomanų būrys tavęs nepaleidžia!
Track Name: O.R. like wood
Pabudai. Diena kaip diena, vėl viską darysi kaip darei prieš tai. Vėl tave kankins nemiga ir mintys. Vėl žiūrėsi į pažįstamus veidus, bet jų nematysi. Vėl, vėl, vėl, vėl... Jautiesi kaip stulpas, o gal kaip medis. Medžių kapai? Pavaikščiok po tą pasaulį kurį tau rodžiau.

Tas kleptomanų būrys tavęs nepaleidžia!
Track Name: No(feeling)
Jauti švelnius patalus, minkštą pagalvę ir savo kūną išsiliejusį juose. Šiąnakt keliauji tu vienas į medžių kapus. Jau jauti, jau matai, kad vaikštai vingiuotais takais. Šviesa sklinda iš viršaus, dangus tamsus, kelias miglotas...Du atskirai: matai, kad eini, o kūnas pataluose nurimt negali. Trukdo kažkas keliauti kartu. Du atskirai. O pasirodo tu nejauti.

Tas kleptomanų būrys tavęs nepaleidžia!
Track Name: monoculars
Bandai užsimerkti, bet neišeina. Stengiesi paimti nukritusią šaką ir paleidi paniekinamai į ją žiūrėdamas. Žvilgteli į kairę - tamsa. Žvilgteli i dešinę - šviesa. Giliai įkvėpus toliau eini tiesiai ir jautiesi taip lyg važiuotum nevaldoma mašina kurioje begalę voratinklių. Sveikinu, tu patekai į sapną. Bet...

Tas kleptomanų būrys tavęs nepaleidžia!
Track Name: (No) more woods
Bet ar tu to norėjai? Ar tikrai norėjai pasprukti? Ar tikrai norėjai pagaliau vėl sapnuoti, miegoti? Gali nesakyt, atsakymo nelaukiu. Palieku viena tave žmogau, nes parodžiau tau viską, pasakiau tau viską ką galėjau. Dabar pats ieškok atsakymo į klausimą. Tavasis atsakymas bus teisingas, bet ar tau naudingas? Taigi, Kas tie medžių kapai?

Tas kleptomanų būrys tavę paleidžia!