9

by KiB

/
  • Streaming + Download

     

1.
05:18
2.
07:43
3.
07:00
4.
08:12
5.
6.
09:41
7.
8.
06:29
9.
09:40

about

credits

released December 1, 2011

tags

license

about

KiB Lithuania

contact / help

Contact KiB

Streaming and
Download help

Redeem code

Track Name: 1th
Atsisėsk, atsistok, atsisėsk, atsistok!....Greičiau! Kaip jautiesi?...atsisėsk! Kiek gali stovėti? Atsipalaiduok! Atsijunk nuo šio pasaulio. Dabar ne laikas manęs klausyti, ne laikas savęs klausyti.
Track Name: Per metres
Juodas vyzdys gali tau pasakyti daugiau, nei žodis. Jis išsiplečia, jis susitraukia, jis juda staigiai, jis juda lėtai...tačiau tu žiūri ir matai ne tai ką vyzdys daro, o žmogaus jausmus. Jis išsigandęs...Kodėl?...KODĖL žmogus išsigandęs?
Track Name: Percent
O kaip tau skaudės, kaip ilgai tu verksi, kai kas nors tavę įskaudins? Kaip tu elgsiesi su tuo skausmu kai išeisi į gatvę?... įsivaizduok, kad stovi gatvėje, matai žmogų, kuris turi tavo jausmus ir yra toje skausmo būsenoje...
Track Name: Integers
Ar kada matei obuolį virstant žemės riešutu, o žemės riešutą virstant sraige?...O jei pamėgintum įsivaizduoti....Kaip atrodytų visas virsmas? Kaip atrodytu pirminis variantas, o kaip galutinis?...Viskas susideda iš mažų žingsnelių...Nebijau/ok vaikščioti.
Track Name: Mon Logarithmus
O kai tu suprasi, kad tavo žodžiai sudaryti iš garsų, pradėsi šnekėti tyliau, kad išgirstum tylą, kurią išgirsti tik miegodamas...šnekėsi taip tyliai jog atrodys, kad dainuoji.
Track Name: Ego/Yottabit
...tada tu pamiršti, kad tu esi. Tu esi ne tu, kitas yra jis pats. Tau nesvarbu kas tau atsitiks....kas atsitiks/o? Matuoji neišmatuojamus dydžius, skaičiuoji savo sapnus.
Track Name: x1000...Fathoms
Ir kad ir ką besakytum kitam, tai yra skirta tau. Kiekviena tavo ištarta raidė neapsakomo dydžio, o ką jau kalbėt apie sakinius. Tačiau kitam nesvarbu...Tu tiesi rankas, kad pasiektum...Puikiai žinai, kad siekti turi toliau...tu tik t...
Track Name: Like 0.1
Tu vis viena bandai pakelti, nors žinai, kad nepakelsi. Tarsi daugintum 0,1 su 0,1...nulių vis daugėja ir daugėja, nors atrodo, kad gali pakelti... Tu gali, tik ne taip....viskas yra daug paprasčiau.
Track Name: 9th
Rėk, šauk kiek gali...kiek gali ir...dar garsiau nei gali...mėgink...įsitikinimas tave gali paversti tokiu...tu...